Wnętrza, do których chce się wracać!

Spędź swój pobyt w Krakowie w wyjątkowych, starannie umeblowanych i w pełni wyposażonych przestrzeniach Tyzenhauz Apartments. 

Stylowe kamienice na terenie Starego Miasta i Kazimierza powalają poczuć niepowtarzalny, domowy klimat i szczególną krakowską atmosferę. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dopasowaną do osób podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych.

 

 

Partner Główny

Samorząd województwa małopolskiego realizuje zadania publiczne w dziedzinie kultury, wspierając aktywność organizacji pozarządowych i podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie małopolski.

Za pomocą dostępnych instru­mentów, wsparcia merytorycznego, organizacyjnego i finansowego samorząd województwa, we współ­pracy z organizacjami pozarządowymi i podmiota­mi działającymi w sferze kultury. Wychodząc z założenia, że obcowanie ze sztuką i kulturą kształtuje wrażliwość i otwartość na różne formy artystycznego wyrazu i szerzej – na różnorodne idee, pomysły, poglądy; uczy tolerancji, przełamuje stereotypy, rozwija kreatyw­ność; wreszcie – jest fundamentem osobistego roz­woju, województwo wspiera w szczególności te pro­jekty, które umożliwiają uczestnikom kultury świado­me odczytywanie symboli, tropów i mitów oraz po­zwalają na czerpanie z zasobów dziedzictwa kulturo­wego.

 


 

Restauracja „Karmnik” otwarta została w miejscu niezwykłym i legendarnym, opiewanym przez poetów i bardów. Plac na Stawach w sercu Zwierzyńca to nie tylko targowisko, gdzie  zrobić można zakupy, ale także punkt spotkań i kontaktów towarzyskich mieszkańców tej dzielnicy. Tu wreszcie rozpoczyna swój pochód po Krakowie Lajkonik, symbol i żywa legenda naszego miasta. Taka lokalizacja zobowiązuje, dlatego chcieliśmy wpisać się w historię Placu na Stawach  tworząc tu lokal ze smaczną kuchnią, miłym wnętrzem i przyjazną atmosferą.

„Karmnik” to przedsięwzięcie rodzinne pod każdym względem, co oznacza , że restauracja jest własnością rodziny, jest przez nią obsługiwana, a dania sporządzane są według przepisów i sposobów stosowanych w domu.

Preferujemy kuchnię polską, lecz mamy w ofercie również potrawy z innych rejonów, a także dania na podstawie własnych pomysłów. Codziennie staramy się wprowadzić do menu coś nowego, aby jadłospis był urozmaicony, zaś dania sporządzane są na bieżąco i ze świeżych produktów.

 

 


 

www.tyzenhauz.com

restauracjakarmnik.pll

www.malopolska.pl

 

Oficjalny portal Royal Opera Festival

Zdjęcia z Oper pochodzą z Festiwalu

w Bad Wildbad i są wykorzystane

dzięki uprzejmości Jochena Schönlebera.

Odwiedź

Małopolska

Passionart

Teatr w Krakowie

  1. en

Mapa

O nas

O Festiwalu

Partnerzy

Aktualności

Lokalizacje

Bilety

Program

Kontakt

  1. en