"- Krakowska oferta kulturalna jest bogata, ale przecież dobrej muzyki, w świetnych wykonaniach nigdy za wiele - mówią organizatorzy Royal Opera Festivalu - nowej imprezy muzycznej, której premierowa edycja ruszy już pod koniec czerwca..."

"Kraków. Royal Opera, czyli muzyka na królewskim

poziomie w królewskim mieście"

Media o nas

Zobacz więcej...

"Pomysłodawcą Royal Opera Festival jest krakowskie Stowarzyszenie PASSIONART, które od 8 lat, w zgodzie ze swoją nazwą, z największym możliwym zaangażowaniem, organizuje duże i kameralne przedsięwzięcia kulturalne najwyższej próby..."

"Royal Opera Festival zaprasza melomanów"

Zobacz więcej...

 

 


 

 

 


 

"Co łączy Stanisława Moniuszkę z Gioacchino Rossinim? Starszy o 27 lat mistrz bel canto  był pod wielkim wrażeniem talentu Polaka, który podarował mu partyturę swej III Litanii e-moll z osobistą dedykacją. Dziś wielcy twórcy mają okazję do ponownego spotkania..."

"Royal Opera Festival"

Zobacz więcej...

"Nowe wydarzenie muzyczne w Krakowie, Szczawnicy i Rzymie. Koncert poświęcony Moniuszce rozpoczyna w Bazylice Franciszkanów pierwszą edycję Royal Opera Festiwal. W przyszły weekend (30 czerwca) pod Wawelem będzie można zobaczyć..."

"Królewska opera w królewskim mieście"

Zobacz więcej...

"...Stanisława Moniuszki i Gioacchina Rossiniego poświęcony będzie organizowany po raz pierwszy w Małopolsce Royal Opera Festival. W dwa kolejne czerwcowe weekendy zaplanowano cztery koncerty, w tym premierę opery "Tankred" w Teatrze im. J. Słowackiego..."

"PIERWSZA EDYCJA ROYAL OPERA FESTIVAL

POŚWIĘCONA MONIUSZCE I ROSSINIEMU"

Zobacz więcej...

"Pomysłodawcą festiwalu jest krakowskie Stowarzyszenie Passionart, a odbywa się on dzięki współpracy z renomowanym niemieckim festiwalem Rossini in Wildbad Belcanto Festival w Schwarzwaldzie..."

"Pierwsza edycja Royal Opera Festival poświęcona Moniuszce i Rossiniemu"

Zobacz więcej...

 

Oficjalny portal Royal Opera Festival

Zdjęcia z Oper pochodzą z Festiwalu

w Bad Wildbad i są wykorzystane

dzięki uprzejmości Jochena Schönlebera.

Odwiedź

Małopolska

Passionart

Teatr w Krakowie

  1. en

Mapa

O nas

O Festiwalu

Partnerzy

Aktualności

Lokalizacje

Bilety

Program

Kontakt

  1. en