Kontakt

Program

Akademia

Bilety

Lokalizacje

Archiwum

Aktualności

Artyści

Partnerzy

O nas

Mapa

  1. en

Teatr w Krakowie

Passionart

Małopolska

Odwiedź

Kup bilet

 

Oficjalny portal Royal Opera Festival

Fotografie na stronie SJ-Fotografia

Zdjęcia z Oper pochodzą z Festiwalu

w Bad Wildbad i są wykorzystane

dzięki uprzejmości Jochena Schönlebera.

  1. en

Szanowni Państwo!

Małopolska to miejsce, w którym tradycja współgra z nowoczesnością. Miejsce, które wyróżnia bogata kultura, a także otwartość, gościnność i niesamowita energia. To, między innymi, dzięki nim doceniany jest wielki potencjał naszego regionu. Wierzymy, że spójne i kreatywne działania promocyjne są dziś kluczem do budowania w świadomości mieszkańców regionu, turystów, jak i naszych partnerów przekonania, że Małopolska oferuje zawsze to, co ma najcenniejszego.

Nasz nowy projekt pod nazwą „Wizytówki Małopolski” ma na celu wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej wśród mieszkańców oraz budowanie silnej marki Małopolska poprzez wizerunkową obecność Województwa Małopolskiego, jako partnera największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń.

Jednym z nich jest Royal Opera Festival, na którego trzecią już edycję, serdecznie Państwa zapraszam. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie od początku swego istnienia ustanowiło włoskiego kompozytora, Gioacchino Rossiniego, głównym artystą, na którym opiera się koncepcja szerszego pokazania muzyki i jej ponadczasowych zależności. W programie tegorocznego Festiwalu znalazły się trzy wydarzenia ze wspaniałą obsadą na najwyższym poziomie. Na tę muzyczną ucztę zapraszam Państwa w progi Filharmonii im. Karola Szymanowskiego oraz Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie – instytucji kultury województwa małopolskiego. Wszystkim gościom III Royal Opera Festival życzę wielu wspaniałych wrażeń.

Drodzy Państwo, mam nadzieję, że przed nami rok bogaty w interesujące wydarzenia muzyczne i inicjatywy, które zwrócą uwagę na Małopolskę – jako ważne centrum życia kulturalnego.

Serdecznie pozdrawiam,

 

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego

Szanowni Państwo!

Małopolska to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Miejsce, które wyróżnia bogata kultura, a także otwartość, gościnność i niesamowita energia. To, między innymi, dzięki nim doceniany jest wielki potencjał naszego regionu. Wierzymy, że spójne i kreatywne działania promocyjne są dziś kluczem do budowania w świadomości mieszkańców regionu, turystów, jak i naszych partnerów przekonania, że Małopolska oferuje zawsze to, co ma najcenniejszego.

Cieszę się, że po raz kolejny Royal Opera Festival jest częścią projektu pod nazwą „Wizytówki Małopolski”, mającego na celu wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej wśród mieszkańców oraz budowanie marki Małopolska poprzez wizerunkową obecność Województwa, jako partnera największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń.

Royal Opera Festival to szczególne wydarzenie artystyczne, które od początku swojego istnienia, prezentuje twórczość włoskiego kompozytora, Gioacchino Rossiniego. Podczas tegorocznej edycji kontynuowana będzie także, ciesząca się dużym zainteresowaniem, Akademia Belcanto, czyli warsztaty mistrzowskie dla młodych śpiewaków, którzy będą mieli okazję uczyć się pod okiem znakomitych artystów.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam na jubileuszową, piątą edycję Royal Opera Festival! Niech przyniesie nam wiele pięknych przeżyć i wzruszeń.

 

 

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego

 

www.malopolska.pl